O nás

Know-how

Horizontální odstředivka typ EHBLSpolečnost Rousselet-Robatel je specialista ve vývoji a výrobě odstředivek pro oddělování pevných částic z kapalin a odstředivek k odlučování kapalin s použitím v mnoha odvětvích průmyslu: chemickém, farmaceutickém, potravinářském, textilním, strojírenským a v oblasti životního prostředí.

Společnost se specializuje na:

  • Separaci pevných částic - kapalin
  • Extrakci kapalin - kapalin
  • Separaci kapalin - kapalin

Strategie - zkušenosti

HistorieRousselet-Robatel je schopen zkonstruovat nové typy odstředivek na základě více jak 100 let zkušeností v oboru.

Rousselet-Robatel disponuje největší modelovou řadou odstředivek na světě, exportujeme do všech zemí světa.

Mimo to díky našim znalostem a všeobecné odbornosti v odstřeďování, naše strategie spočívá v dodávkách přídavného zařízení a služeb, které nejlépe korespondují s potřebami našich zákazníků. Tato filozofie se nám osvědčuje v podobě věrnosti a důvěře zákazníků.

Vývoj

VývojVyvíjíme nové typy odstředivek ve spolupráci s našimi stálými zákazníky, za použití našich rozsáhlých zkušeností a profesionálně vyškolených strojních, elektro a automatizačních techniků.

Výroba

Rousselet-Robatel vyvíjí a vyrábí odstředivky a jejich řídicí jednotky kompletně vlastními silami a prostředky. Tímto je zaručena totální kontrola kvality (TQM) a přísná inspekční kontrola v průběhu procesu výroby, která zaručuje, že finální výrobek je dodán v souladu s vysokými standardy kvality. Centrála: Annonay, FrancieSvětová centrála a výrobní závody se nacházejí v Annonay, Francie (100 km od Lyonu).