Aktuality

 

6. CALLEBAUT DE BLICQUY  

ROUSSELET ROBATEL a Callebaut DE BLICQUY spojili své síly při rozvoji komplexních a inovativních řešení, speciálně určených pro procesy barvení a bělení v textilním průmyslu

ROUSSELET ROBATEL získal majetkový podíl ve společnosti CALLEBAUT DE BLICQUY, francouzském lídru, uznávaném pro své odborné znalosti v oblasti zařízení pro barvení a bělení po více jak 75 let.

Tato aliance oficiálně pečetí vzájemnou provázanost, která existuje mezi oběma organizacemi již po léta, kdy pracují společně pro jejich zákazníky na dodávkách kompletních linek pro barvení a bělení, v oblasti špičkové technologie.

S přispěním našich znalostí a zkušeností, budovaných za posledních 175 let, jsme uspěli ve vývoji technologií přizpůsobujících se požadavkům neustále mutujícího textilního průmyslu po celém světě.  Dnes tento průmysl čelí silným omezením, pramenícím z vysokých nároků na kvalitu výrobků, při nezbytnému tlaku na kontrolu výrobních nákladů a vzrůstajícím přísným environmentálním požadavkům.

V  této souvislosti se ROUSSELET a CALLEBAUT slučuje, aby mohli společně nabízet inovativní řešení, která umožňují v tomto průmyslu kontrolovat environmentální dopad jejich činnosti a snížit náklady při zaručení nejvyšších standardů kvality.   

Pro více informací o unikátních technologiích CALLEBAUT DE BLICQUY navštivte webové stránky: http://www.cdb-textile.com/en